Księga Express Standard 4.5.02

Popularny program, którego pierwsza wersja datowana jest na październik roku 2001. W ciągu tego okresu został przystosowany do pracy w różnych środowiskach i rozwijany zgodnie z potrzebami rynku oraz życzeniami użytkowników

Liczba pobrań: 960
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TGSoft
Rozmiar: 5.81 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Popularny program, którego pierwsza wersja datowana jest na październik roku 2001. W ciągu tego okresu został przystosowany do pracy w różnych środowiskach i rozwijany zgodnie z potrzebami rynku oraz życzeniami użytkowników. Program bardzo ciepło przyjęty i polecany przez czytelników forum pl.soc.prawo.podatki.

Przeszedł on szereg zmian w zakresie rozwoju.P rogram KSIĘGA EXPRESS STD (Standard) jest wersją bezpłatną, bezterminową i w pełni funkcjonalną. (Prowadzi PKPiR, rejestry VAT, deklaracje PIT-5, VAT-7, itp.). Wszystkie dotychczas wprowadzone dane zostaną automatycznie "przejęte" przez nowy program i można kontynuować pracę bez żadnych przestojów i kosztów poniesionych na przenoszenie danych oraz naukę nowego programu! Wszystkie do tej pory wykorzystywane opcje wyglądają tak samo, poszerzy się tylko ich zakres.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.