Kokpit

Aplikacja biznesowa wspomagająca planowanie strategiczne i zarządzanie w firmie. Oparta na dowolnie modyfikowanych wskaźnikach zilustrowanych na przejrzystych wykresach, których tła są kolorowane w zależności od stanu wskaźnika.

Liczba pobrań: 461
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Netina sp. z o.o.
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja biznesowa wspomagająca planowanie strategiczne i zarządzanie w firmie. Oparta na dowolnie modyfikowanych wskaźnikach zilustrowanych na przejrzystych wykresach, których tła są kolorowane w zależności od stanu wskaźnika. System oferuje system powiadomień kierowanych do administratora (właściciela) i użytkowników, dzięki czemu nie trzeba nieustannie śledzić postępu założonego planu, a reagować jedynie w sytuacji, gdy system stwierdzi przekroczenie założonej strategii. Aplikacja oparta jest o interfejs WWW, dzięki czemu dostęp do niej uzyskać możemy z każdego miejsca na Ziemi zachowując jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu SSL. W ofercie trzy wersje systemu - BASIc, PRO i CORPORATE - odpowiednio dopasowane do potrzeb małych i średnich firm oraz dużych korporacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.