KM Remote 2.0 PL

Służy do zdalnego sterowania Windows m.in. za pomocą specjalnych, stworzonych przez użytkownika skrótów, będących kombinacją klawiszy klawiatury i myszy.

Liczba pobrań: 559
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marcin Nowok
Rozmiar: 533 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Służy do zdalnego sterowania Windows m.in. za pomocą specjalnych, stworzonych przez użytkownika skrótów, będących kombinacją klawiszy klawiatury i myszy. Naciśnięcie jednego ze zdefiniowanych przycisków wirtualnego pilota wywołuje przyporządkowaną mu akcję. Przykładowo przyciski myszki mogą bezpośrednio wykonywać operacje odtwarzacza multimedialnego (tylko, gdy ten jest włączony) lub jeden z nich może wywołać menu z operacjami wybieranymi i zatwierdzanymi tylko przez przyciski myszki. Program można również wykorzystać do tworzenia szybkich menu startowych - kombinacja [LSHIFT + PRAWY PRZYCISK MYSZY] może wywoływać menu, w którym umieszczasz skróty do kilku programów. W najnowszej wersji program pozwala również na wydawanie komend głosowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.