Katalog filmów 1.1 pl

Potężne narzędzie do zarządzania kolekcją filmową. Nie jest ważne czy posiadasz zbiory kaset VHS, płyt wideo, DVD czy DivX, ten program pozwoli zapanować nawet nad największymi zbiorami. Program jest wyposażony w opcje generowania listy w formatach HTML, dodawanie do listy filmów z dysku na podstawie nazwy filmu lub folderu.

Liczba pobrań: 991
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Łukasz Szabelski
Rozmiar: 360 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Potężne narzędzie do zarządzania kolekcją filmową. Nie jest ważne czy posiadasz zbiory kaset VHS, płyt wideo, DVD czy DivX, ten program pozwoli zapanować nawet nad największymi zbiorami. Program jest wyposażony w opcje generowania listy w formatach HTML, dodawanie do listy filmów z dysku na podstawie nazwy filmu lub folderu. Przy pomocy programu możemy w łatwy sposób wyszukać opis programu w Internecie i dodać go do każdego filmu, jak chcemy lektor może nam go przeczytać. Program posiada także notatnik w którym możemy np.. Zapisać komu pożyczyliśmy filmy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.