Kapitalista 2002 XP

Wspomaga przygotowanie dokumentów do kapitału początkowego (m.in. ZUS Kp-1, ZUS Rp-6, ZUS Rp-7 z załącznikami). Jest to komplet dokumentów wymagany przez ZUS do wyliczenia kapitału początkowego.

Liczba pobrań: 585
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Wojciech Szalaty
Rozmiar: 8.28 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wspomaga przygotowanie dokumentów do kapitału początkowego (m.in. ZUS Kp-1, ZUS Rp-6, ZUS Rp-7 z załącznikami). Jest to komplet dokumentów wymagany przez ZUS do wyliczenia kapitału początkowego. Umieszczone w programie funkcje umożliwiają kopiowanie istniejących danych z systemu "Program Płatnika". Format wydruków sporządzanych odpowiada oryginalnym drukom dostarczanym przez ZUS, a deklaracje z programu są przyjmowane pozytywnie od kilku miesięcy. W pakiecie znajduje się jeszcze aplikacja Bachus, zawierająca informacje o miejscu przechowywania dokumentów zlikwidownych zakładów pracy oraz niezbędne druki. Aby móc korzystać w pełni z Bachusa należy dokonać importu danych osobowych z Programu Płatnik.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.