JL-Timer Terminarz pl

Program umożliwia prowadzenie z dokładnością do sekundy terminarza wielu spraw. Jest on bardzo przydatny dla ludzi biznesu, studentów, ludzi prowadzących własną firmę jak i dla wszystkich tych którzy boję się żeby o czymś nie zapomnieć.

Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Krzysiek Żarnowski
Rozmiar: 520 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program umożliwia prowadzenie z dokładnością do sekundy terminarza wielu spraw. Jest on bardzo przydatny dla ludzi biznesu, studentów, ludzi prowadzących własną firmę jak i dla wszystkich tych którzy boję się żeby o czymś nie zapomnieć. Sprawy "załatwione" nie kasują się, jak to często bywa w innych programach, ale przechodzą do drugiej tabeli tzw. Archiwum. Pozwala to na późniejszy powrót do sprawy. Program jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Aplikacja prowadzi także bazę notatek. Wersja shareware pozwala na 100 uruchomień programu. Po wykorzystaniu tego limitu bardzo proszę o kontakt z autorem w celu uzyskania klucza przedłużającego działanie programu.

Paczka z programem jest zabezpieczona hasłem: jamalrabka

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.