iTuneSEnabler 1.2

Program do kopiowania plików muzycznych z programu iTunes do telefonów komórkowych posiadających funkcję odtwarzania plików MP3.

Liczba pobrań: 369
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
design.flueckiger.org
Rozmiar: 157 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do kopiowania plików muzycznych z programu iTunes do telefonów komórkowych posiadających funkcję odtwarzania plików MP3.

Producent oprogramowania zaleca korzystanie z telefonu Sony Erricson Walkman, choć nie wyklucza poprawnego działania aplikacji z innymi urządzeniami.

Narzędzie posiada przyjazny interfejs, dzięki któremu użytkowanie nie wymaga zaawansowanej wiedzy komputerowej. Do funkcji iTuneSEnablera należy: obsługa kilku telefonów równocześnie, zapisywanie plików w formie nazw utworów, alfabetyczne sortowanie listy, kasowanie plików z pamięci, automatyczne wykrywanie połączeń z urządzeniami.

W czasie kopiowania automatycznie zostają skasowane ukryte pliki systemowe, a odłączenie telefonu od komputera nie powoduje restartu.

W najnowszej wersji dodano wsparcie dla podcastów, umożliwiono kopiowanie plików do dowolnego katalogu w pamięci telefonu oraz poprawiono drobne błędy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.