IPsoftFon 2.4.362

Softphone serwisu ipfon.pl - aplikacja o przejrzystym i przyjemnym interfejsie, który wydaje się być inspirowany wyglądem telefonów komórkowych. Niestety ma duże braki w funkcjonalności.

Liczba pobrań: 2957
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
IPFON.pl
Rozmiar: 1.96 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Softphone serwisu ipfon.pl, o nazwie IPsoftFON to aplikacja o przejrzystym i przyjemnym interfejsie, który wydaje się być inspirowany wyglądem telefonów komórkowych. Niestety ma duże braki w funkcjonalności.

Za pomocą aplikacji można nawiązywać połączenia głosowe z tradycyjnymi telefonami i to jest niestety jedyne zastosowanie tego telefonu. Użytkownik nie ma możliwości rozmów z innymi internautami korzystającymi z aplikacji, na próżno szukać tu również funkcji komunikacji wideo. Plusem programu IPsoftFON jest zaimplementowanie w nim prostej, ale wygodnej w użyciu książki telefonicznej.

Na pochwałę zasługuje również intuicyjność aplikacji i prostota jej użytkowania - opcji konfiguracyjnych nie ma dużo, ale nawet początkujący użytkownik komputerów będzie w stanie dostosować ją do swoich potrzeb, czego nie można powiedzieć np.. O opisanym wyżej telefonie Linphone.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.