Internet Explorer 11.0.4

Internet Explorer 11 oferuje obsługę CSS3 i HTML 5 . Wykorzystuje również akcelerację sprzętową do wyświetlania stron.

Liczba pobrań: 16105
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft Corp.
Rozmiar: 2.08 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Internet Explorer 11 to przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. Wersja ta wykorzystuje akcelerację sprzętową do wyświetlania stron. Zaprojektowany, aby w pełni wykorzystywać potencjał systemu Windows 8 i Windows RT, uruchamia się i ładuje strony prawie natychmiast. Reaguje tak płynnie, że każda oglądana strona wydaje się jak nowa. Aby zrobić cokolwiek w Internecie, wystarczy przeciągnąć, nacisnąć lub kliknąć. Internet Explorer 11 to także wyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony prywatności. Przeglądarka ma wbudowane narzędzia ochrony prywatności, np. Nie śledź, które można z łatwością włączyć, aby lepiej kontrolować przepływ informacji.

Internet Explorer 11 to także przerzucanie stron w witrynach, przypięcie strony (powoduje utworzenie kafelka na ekranie startowym, Wystarczy jeden gest, by przejść do strony) czy też filtr SmartScreen oraz nagłówek "Nie śledź" - wysyła sygnał do tych witryn internetowych, którym nie chcesz zezwalać na gromadzenie informacji o Twoich wizytach, ponieważ umożliwia to śledzenie Twojej aktywności w Internecie. Sposób, w jaki odwiedzane przez Ciebie witryny odpowiadają na żądania Nie śledź albo w jaki je interpretują, jest zależny od zasad ochrony prywatności obowiązujących w tych witrynach.

Nowości w edycji 11 to między innymi lepsze wsparcie dla WebGL oraz High DPI, optymalizacja pod kątem działania z urządzeniami dotykowymi, narzędzia dla deweloperów, dzięki którym można tworzyć aplikacje dla Windows Store przy użyciu JavaScript, lepsza obsługa RSS i inne. Prezentowane tu wydanie to liczne usprawnienia.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.