InfoSeek 1.40 build 031130

Zaawansowana wyszukiwarka programowa, pozwalająca znaleźć umieszczone w Sieci dane teleadresowe. Aplikacja ma za zadanie znaleźć adresy e-mail, numery telefonów, kody pocztowe zapisane w treści stron internetowych lub w plikach tekstowych znajdujących się na dysku lokalnym.

Liczba pobrań: 514
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
AllWeb Software
Rozmiar: 860 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zaawansowana wyszukiwarka programowa, pozwalająca znaleźć umieszczone w Sieci dane teleadresowe. Aplikacja ma za zadanie znaleźć adresy e-mail, numery telefonów, kody pocztowe zapisane w treści stron internetowych lub w plikach tekstowych znajdujących się na dysku lokalnym. Przykładowo, podajemy nazwę firmy i wybieramy opcję szukania adresu e-mail. Wyszukiwarka wykorzysta najpopularniejsze serwisy wyszukiwawcze odnajdując stronę domową danej firmy, znajdzie na niej adres i poda go nam bez konieczności odwiedzania danej strony. Program potrafi sobie poradzić nawet z zamienionym wzorem adresu (np. adres&domena.com zamiast adres@domena.com). Wyszukiwanie w sieci może się odbywać w sposób wielowątkowy i wielozadaniowy, a uzyskane wyniki można sortować i kategoryzować na kilka sposobów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.