Informatyka - Zrozum i zaprogramuj komputer

Jeżeli wiążesz swoją przyszłość zawodową z komputerami, to "Informatyka - zrozum i zaprogramuj komputer" będzie dla Ciebie idealnym programem. Wirtualny profesor przeprowadzi Cię przez 11 lekcji, w których wykonasz zadania z podstaw logiki, użyjesz bramki elektronicznej, zaprogramujesz mikroprocesor, będziesz sterował robotem, napiszesz dziesiątki programów w językach wysokiego poziomu i wykonasz zadania na systemie Linux.

Liczba pobrań: 794
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Wydawnictwo Dagiel
Rozmiar: 83.23 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jeżeli wiążesz swoją przyszłość zawodową z komputerami, to "Informatyka - zrozum i zaprogramuj komputer" będzie dla Ciebie idealnym programem. Wirtualny profesor przeprowadzi Cię przez 11 lekcji, w których wykonasz zadania z podstaw logiki, użyjesz bramki elektronicznej, zaprogramujesz mikroprocesor, będziesz sterował robotem, napiszesz dziesiątki programów w językach wysokiego poziomu i wykonasz zadania na systemie Linux. Dzięki kursowi zrozumiesz jak działają komputery i programy.

Aplikacja przeznaczona jest dla młodzieży powyżej 10 roku życia. Polecamy go zwłaszcza początkującym programistom oraz licealistom pragnącym studiować informatykę (równiez tym, którzy zaczynają studia i chcą opanować podstawy materiału przed wykładami).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.