Image Explorer Pro 7.2

Program do przeglądania zasobów multimedialnych - obrazków oraz filmów wideo w szybki i prosty sposób. Narzędzie pozwala na odczyt i zapis ponad 70 formatów graficznych oraz na prostą edycję i przetwarzanie plików. Image Explorer posiada wbudowany mechanizm wsadowego przetwarzania grafiki, czyli np. hurtowej zmiany rozmiaru lub nazw plików.

Liczba pobrań: 554
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
CDH Productions
Rozmiar: 20.28 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do przeglądania zasobów multimedialnych - obrazków oraz filmów wideo w szybki i prosty sposób. Narzędzie pozwala na odczyt i zapis ponad 70 formatów graficznych oraz na prostą edycję i przetwarzanie plików. Image Explorer posiada wbudowany mechanizm wsadowego przetwarzania grafiki, czyli np. hurtowej zmiany rozmiaru lub nazw plików. Wbudowana przeglądarka miniaturek ułatwia zapanowanie nad dużą ilością danych. Ciekawostką jest wsadowe przetwarzanie filmów, które pozwala na konwersję kilku materiałów jednocześnie. Oczywiście należy podejść do sprawy z rozsądkiem, aby zbytnio nie "zamulić" sprzętu. Do pozostałych funkcji należy edycja - jasność, kontrast, manipulacja kolorami, dodawanie napisów (w tym napisów trójwymiarowych), wstawianie efektów, tworzenie animacji GIF, ikon systemowych itp. Program bez problemu obsługuje skaner lub aparat cyfrowy oraz potrafi optymalizować grafikę. Producent zapewnia także, że aplikacja współpracuje z wtyczkami do Photoshopa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.