Ikonki.exe 1.2.0.4

Kolejne wydanie aplikacji służącej do przeglądania wszystkich ikonek zgromadzonych na komputerze (również z plików exe). Dzięki automatycznemu porównywaniu ikonki są wyświetlane bez powtórzeń.

Liczba pobrań: 730
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Piotr Sieduszewski
Rozmiar: 30 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do przeglądania wszystkich ikonek zgromadzonych na komputerze (również tych zapisanych w plikach wykonywalnych o rozszerzeniu "exe"). Bezpośrednio po uruchomieniu aplikacja rozpoczyna wczytywanie wszystkich plików mogących zawierać w sobie zapisane ikonki (programy, biblioteki, ikony, kursory, bitmapy). Proces przeszukiwania został zoptymalizowany tak, aby trwał jak najkrócej i zwykle nie przekracza kilku minut. W trakcie trwania wyszukiwania wszystkie obrazki są ze sobą porównywane, dzięki czemu eliminowane są powtórzenia podczas wyświetlania znalezionych ikonek. Wczytane obrazki można filtrować ze wzgędu na: przeźroczystość, rozmiar lub obecność w wielu plikach.

Stabilne wersje Ikonki.exe

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.