IBM - Hitachi Drive Fitness Test 3.73

Narzędzie umożliwiające szybkie i bezpieczne testowanie dysków SCSI i IDE stworzonych przez IBM lub Hitachi. Aplikacja umożliwia zbadanie kondycji dysku twardego bez nadpisywania danych użytkownika. Program znakomicie nadaje się do identyfikowania, czy kłopoty z dyskiem spowodowane są fizycznym uszkodzeniem napędu, czy też wynikają z uszkodzenia plików lub partycji.

Liczba pobrań: 2244
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
IBM
Rozmiar: 2.17 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie umożliwiające szybkie i bezpieczne testowanie dysków SCSI i IDE stworzonych przez IBM/Hitachi. Aplikacja umożliwia zbadanie kondycji dysku twardego bez nadpisywania danych użytkownika (choć dostępne są również narzędzia Erase Disk powodujące nadpisywanie danych i naprawę błędów znalezionych przez program diagnostyczny). Program znakomicie nadaje się do identyfikowania, czy kłopoty z dyskiem spowodowane są fizycznym uszkodzeniem napędu, czy też wynikają z uszkodzonych plików lub partycji. Plik instalacyjny tworzy bootowalną dyskietkę startową zawierającą system DOS oraz program Drive Fitness Test.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.