HTML-Optimizer Plus 2.4.4

HTML-Optimizer Plus to prorgam dla webmasterów, który umożliwia optymalizację kodu HTML. Usuwa niepotrzebne znaki, spacje, pozwala na automatyczne wykasowanie komentarzy, itp..

Liczba pobrań: 1138
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Tonbrand Software
Rozmiar: 4.33 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HTML-Optimizer Plus to program dla webmasterów, który umożliwia SEO i optymalizację kodu HTML. Usuwa niepotrzebne znaki, spacje, pozwala na automatyczne wykasowanie komentarzy, hurtową zamianę nieobsługiwanych przez HTML znaków, kodowanie adresów e-mail itp. Aplikacja optymalizuje także strony wykorzystujące skrypty JavaScript, Java, LassoScript, VBScript, Jscript, CFScript, PHP, ASP, JSP, CSP i CSS.

HTML-Optimizer Plus w najnowszym wydaniu posiada kilka ulepszeń w oknach dialogowych, usunięto także kilka pomniejszych bugów. Dzięki temu narzędziu każda strona WWW będzie działać najlepiej, jak to tylko możliwe.

W przeciwieństwie do zwykłego wydania HTML-Optimizer, mamy tu funkcje bezpiecznego ładownaia stron i plików przez WebDAV, wsparcie dla MobileMe iDisk, a także wygodną opcję optymalizacji za pomocą jednego kliknięcia.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.