HiDialer 2000 Standard 3.2

Progam ten pozwala na błyskawiczne uzyskanie połączenia dial-up z dostawcą usług internetowych dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii. Dodadkowo aplikacja umożliwia synchronizację czasu systemowego z zegarem atomowym, automatyczne łączenie i rozłączanie oraz rejestrowanie czasu i kosztu połączeń.

Liczba pobrań: 471
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
K&G Software Group
Rozmiar: 872 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program ten znacznie ułatwia korzystanie z wdzwanianego dostępu do Internetu w technologii dial-up. Jego funkcje można podzielić na dwie grupy - wiążące się z samym połączeniem oraz dodatkowe, ułatwiające i umilające użytkownikowi pracę w Internecie. Do pierwszej grupy należą: znaczne skrócenie czasu oczekiwania na nawiązanie polączenia, monitoring programów korzystających z łącza (i przerwanie połączenie po zamknięciu danej aplikacji), badanie stanu sieci i automatyczne podtrzymywanie połączenia poprzez polecenie ping (i ponowne nawiązanie połączenia, jeżeli polecenie ping pozostanie bez odpowiedzi), połączenie lub rozłączenie o wyznaczonej godzinie oraz ponowne wybieranie dowolne ilości numerów (redial - gdy numer jest zajęty lub niedostępny). Do drugiej grupy funkcji można zaliczyć: możliwość synchronizacji czasu systemowego z zegarem atomowym, dokładne statystyki każdego połączenia uwzględniające zarówno czas trwania jak i średni transfer, możłiwość eksportowania statystyk do pliku HTML lub arkusza kalkulacyjnego, zegar czasu trwania połączenia i czasu, który pozostał pozostał do końca pracy w Sieci. Wersja standard przeznaczona jest dla użytkowników domowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.