Heatsoft Automatic Synchronizer 2.02

Proste w urzyciu narzędzie zaprojektowane do synchronizacji, tworzenia kopi zapasowych oraz przenoszeniu plików pomiędzy kompuetrami, serwerami i innymi urządzenia mogącymi przechowywać dane.

Liczba pobrań: 498
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
heatsoft
Rozmiar: 2.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

#Heatsoft Automatic Synchronizer$ to proste w urzyciu narzędzie zaprojektowane do synchronizacji, tworzenia kopi zapasowych oraz przenoszeniu plików pomiędzy kompuetrami, serwerami i innymi urządzenia mogącymi przechowywać dane.

Do zalet programu należy wymenić intuicyjny interfejs, którego użytkowanie nie powinno zajmować dużo czasu ani trudu a także harmonogram, dzięki któremu możemy dokładnie ustaliać co w jaki dzień i godzinę program ma wykonywać. Warto wymienić narzędzia posiadane przez aplikacje takie jak: silent mode (praca w trybie "cichym", linia poleceń dla pofesjonalnych użytkowników, powiadomienia w pasku zadań, pogląd logów programu a także wspracie dla wielu formatów plików.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.