HDF Team Manager 4.1

Polskie oprogramowanie wspomagające zarządzanie pracą w przedsiębiorstwie. Za jego pomocą zdefiniujemy projekty i zadania wchodzące w ich skład, a następnie przydzielimy pracowników odpowiedzialnych za ich realizację.

Liczba pobrań: 814
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
HDF SOFTWARE
Rozmiar: 16.94 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Polskie oprogramowanie wspomagające zarządzanie pracą w przedsiębiorstwie. Za jego pomocą zdefiniujemy projekty i zadania wchodzące w ich skład, a następnie przydzielimy pracowników odpowiedzialnych za ich realizację. Pozwala również na nadzorowanie wykonania zadań (kto i za co jest odpowiedzialny, etap realizacji zadania i wiele innych parametrów). Pracownicy natomiast mogą przeglądać przydzielone im zadania uwzględniając m.in. status, terminu realizacji, uwagi menadżera. Program jest systemem wielostanowiskowym, działającym w lokalnej sieci przedsiębiorstwa. Za pomocą funkcji eksport i import możliwe jest przesyłanie zadań do użytkowników w innych oddziałach.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.