Handy Password 4.2.1

Program do zarządzania hasłami w przeglądarce internetowego oraz rozbudowany menedżer ulubionych stron WWW. Dzięki niemu w ciągu kilku sekund możesz wypełnić nawet najbardziej rozbudowane formularze rejestracyjne, bez konieczności ręcznego wpisywania danych do każdej rubryki osobno. Narzędzie przechowuje zaszyfrowane (128-bitowym algorytmem) hasła oraz dane o użytkowniku.

Liczba pobrań: 563
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Novosoft Development LLC
Rozmiar: 2.72 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do zarządzania hasłami w przeglądarce internetowego oraz rozbudowany menedżer ulubionych stron WWW. Dzięki niemu w ciągu kilku sekund możesz wypełnić nawet najbardziej rozbudowane formularze rejestracyjne, bez konieczności ręcznego wpisywania danych do każdej rubryki osobno. Narzędzie przechowuje zaszyfrowane (128-bitowym algorytmem) hasła oraz dane o użytkowniku. Dzięki temu wystarczy, że będziesz pamiętał jedno hasło, a reszta będzie bezpiecznie przechowywana w programie. W razie przechwycenia przez przestępców jednego z nich, reszta pozostaje bezpieczna.

Program działa z przeglądarką Internet Explorer 5.5 i nowszymi.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.