HaloNet Softphone 1.61.304 pl

Przyjazny dla użytkownika polski program do telefonii internetowej. Sekundowe naliczanie połączeń oraz atrakcyjne ceny w stosunku do operatorów analogowych powinno skłonić użytkowników do korzystania z tego rozwiązania przynajmniej w rozmowach międzynarodowych.

Liczba pobrań: 1207
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ZigZag
Rozmiar: 3.31 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przyjazny dla użytkownika polski program do telefonii internetowej. Umożliwia prowadzenie rozmów komputer-komputer, komputer-telefon, odbieranie/wysyłanie rozmów do innych operatorów telefonii internetowej, odbieranie rozmów pochodzących ze zwykłych telefonów analogowych, wykonywanie połączeń na numery specjalne (0700, 0800, telefony alarmowe). Oprócz tego ciekawą opcją jest obsługa telefonów IP oraz innych urządzeń peryferyjnych. Sekundowe naliczanie połączeń oraz atrakcyjne ceny w stosunku do operatorów analogowych powinno skłonić użytkowników do korzystania z tego rozwiązania przynajmniej w rozmowach międzynarodowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.