Grokster 2.6

Najnowsza wersja niezwykle popularnego programu służącego do wymiany plików za pośrednictwem Internetu. Umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie muzyki w formacie MP3, jak również programów, gier czy filmów.

Liczba pobrań: 712
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
Grokster, Ltd.
Rozmiar: 127 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja niezwykle popularnego programu służącego do wymiany plików za pośrednictwem Internetu. Umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie muzyki w formacie MP3, jak również programów, gier czy filmów. Wersja 2.6 zawiera filtr rodzinny i wspomaganie dla skanera antywirusowego, umożliwia jednoczesne wyszukiwanie do 24 różnych plików, wprowadza poziom zaangażowania (participation level), podgląd pliku przed zakończeniem pobierania oraz opcję Auto Resume. Plik instalacyjny oprócz głównego programu zainstaluje na dysku twardym oprogramowanie dodatkowe (również spyware). Program instalacyjny pobiera dodatkowe komponenty z Internetu.

Stabilne wersje Grokster

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.