GigAlarm 1.25

Niewielka aplikacja umożliwiająca ustawienie na lokalnym komputerze blisko 4 miliony różnych alarmów i powiadomień. Użytkownik po zdefiniowaniu własnego alarmu może włączyć jego aktywację w określonym momencie oraz ustawić powtarzanie co wybrany przedział czasu. Możliwe do ustawienia alarmy mogą mieć różne formy.

Liczba pobrań: 477
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Andrew J Glina
Rozmiar: 51 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niewielka aplikacja umożliwiająca ustawienie na lokalnym komputerze blisko 4 miliony różnych alarmów i powiadomień. Użytkownik po zdefiniowaniu własnego alarmu może włączyć jego aktywację w określonym momencie oraz ustawić powtarzanie co wybrany przedział czasu. Możliwe do ustawienia alarmy mogą mieć różne formy - odegranie pliku dźwiękowego WAV, uruchomienie określonej lub dowolnej aplikacji, zmiana tapety pulpitu, zamknięcie komputera lub jego ponowne uruchomienie. Narzędzie posiada również kilka ciekawych, dodatkowych opcji takich jak wyszukiwanie wśród ustawionych alarmów, odcinanie alarmów, alarmy przy włączaniu systemu, autoodliczanie do rozpoczęcia alarmu, itd.

GigAlarm posiada licencję typu Shareware, jednakże jest w pełni funkcjonalny i autor pozwala użytkownikom na samodzielne podjęcie decyzji, kiedy wykupić licencję.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.