GeoOffice 2.0.11 pl

Program, który porządkuje archiwa wykonywanych zleceń oraz tworzy wspólną dla wszystkich bazę klientów. Cechą, która wyróżnia GeoOffice spośród innych tego typu programów dostępnych na rynku jest możliwość skojarzenia zlecenia z obiektem, którego to zlecenie dotyczy.

Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
GeoSoft
Rozmiar: 6.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program, który porządkuje archiwa wykonywanych zleceń oraz tworzy wspólną dla wszystkich bazę klientów. Cechą, która wyróżnia GeoOffice spośród innych tego typu programów dostępnych na rynku jest możliwość skojarzenia zlecenia z obiektem, którego to zlecenie dotyczy. Dzięki temu oprócz informacji o kliencie oraz wykonywanych dla niego usługach dostępne są informacje o położeniu obiektu takie jak miejscowość, ulica, nr działki ewidencyjnej i inne. Daje to możliwość wyszukiwania innych zleceń wykonywanych w danej okolicy, dzięki czemu można powtórnie wykorzystać dane niezbędne do wykonania zlecenia.

Wersja 30-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.