F&S Copier 1.1

Program do kopiowania w sieci LAN. Oferuje możliwość wznawiania przerwanego połączenia, nie obciąża komputera z którego kopiujemy - czyli komputer który udostępnia nam plik nie przestaje odpowiadać na kliknięcia myszą, nie zawiesza się. Aplikacjajest prosta w użyciu i bardzo ułatwia życie ludziom, którzy kopiują dużo plików z sieci LAN.

Liczba pobrań: 742
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marcin "McBury" Bury
Rozmiar: 433 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do kopiowania w sieci LAN. Oferuje możliwość wznawiania przerwanego połączenia, nie obciąża komputera z którego kopiujemy - czyli komputer który udostępnia nam plik nie przestaje odpowiadać na kliknięcia myszą, nie zawiesza się. Aplikacja jest prosta w użyciu i bardzo ułatwia życie ludziom, którzy kopiują dużo plików z sieci LAN.

F&S Copier chowa sie do "traya" po zminimalizowaniu. Gdy miga czerwona kropka oznacza to, że program kopiuje; jeżeli nie - to znaczy że jest zastopowany lub nie pracuje. Koniec kopiowania wskazuje nam niebieska kropka. Gdy przerwiemy kopiowanie i włączymy program przy następnym uruchomieniu pojawi nam sie komunikat o przerwanym połączeniu

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.