F&S Copier 1.1

Program do kopiowania w sieci LAN. Oferuje możliwość wznawiania przerwanego połączenia, nie obciąża komputera z którego kopiujemy - czyli komputer który udostępnia nam plik nie przestaje odpowiadać na kliknięcia myszą, nie zawiesza się. Aplikacjajest prosta w użyciu i bardzo ułatwia życie ludziom, którzy kopiują dużo plików z sieci LAN.

Liczba pobrań: 733
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marcin "McBury" Bury
Rozmiar: 433 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do kopiowania w sieci LAN. Oferuje możliwość wznawiania przerwanego połączenia, nie obciąża komputera z którego kopiujemy - czyli komputer który udostępnia nam plik nie przestaje odpowiadać na kliknięcia myszą, nie zawiesza się. Aplikacja jest prosta w użyciu i bardzo ułatwia życie ludziom, którzy kopiują dużo plików z sieci LAN.

F&S Copier chowa sie do "traya" po zminimalizowaniu. Gdy miga czerwona kropka oznacza to, że program kopiuje; jeżeli nie - to znaczy że jest zastopowany lub nie pracuje. Koniec kopiowania wskazuje nam niebieska kropka. Gdy przerwiemy kopiowanie i włączymy program przy następnym uruchomieniu pojawi nam sie komunikat o przerwanym połączeniu

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.