FreeMeter 2.8.0

Program umożliwiający monitorowanie wydajności systemu i wyświetlający na bieżąco najważniejsze informacje o systemie. Wersja darmowa pozwala skorzystać z miernika wykorzystania wolnego miejsca na dysku, monitora wykorzystania zasobów procesora, pamięci oraz pliku wymiany oraz badania ogólnej wydajności systemu.

Liczba pobrań: 572
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TILER.com
Rozmiar: 909 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program umożliwiający monitorowanie wydajności systemu i wyświetlający na bieżąco najważniejsze informacje o systemie. Wersja darmowa pozwala skorzystać z miernika wykorzystania wolnego miejsca na dysku (wraz z modułem informowania o jego zbyt małej ilości) i ogólnej pracy dysku, monitora wykorzystania zasobów procesora, pamięci oraz pliku wymiany oraz badania ogólnej wydajności systemu (tylko Windows 95/98/ME). Program pozwala wizualizować wybrane informacje na kilka sposobów. Dodatkowo aplikacja pozwala podejrzeć ile przestrzeni na dysku zajmują poszczególne foldery oraz umożliwia sprawdzanie poczty.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.