Free Web Buttons

Narzędzie, które pozwala tworzyć odsyłacze internetowe w postaci graficznych przycisków. W palecie tematów graficznych można wybrać odpowiadający nam przycisk, wpisać treść, która się na nim ukaże, a następnie wybrać czcionkę i jej atrybuty oraz kolorystykę i położenie napisu.

Liczba pobrań: 898
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
free-web-buttons.com
Rozmiar: 624 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie, które pozwala tworzyć odsyłacze internetowe w postaci graficznych przycisków. W palecie tematów graficznych można wybrać odpowiadający nam przycisk, wpisać treść, która się na nim ukaże, a następnie wybrać czcionkę i jej atrybuty oraz kolorystykę i położenie napisu. Oczywiście możliwe jest też dołączenie odsyłacza internetowego. Gotowy projekt można zapisać na dysku we własnym formacie FWB oraz wyeksportować do postaci HTML, z plikiem w formacie GIF.

W obecnej wersji można tworzyć tylko jeden przycisk na raz, zatem chcąc użyć kilku przycisków trzeba je utworzyć osobno i połączyć w jednym dokumencie HTML.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.