Free Easy Burner 1.0.275

W pełni funkcjonalny program do nagrywania płyt CD oraz DVD. Dzięki niemu możez nagrać dane z dysku oraz pliki muzyczne (WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC, M4A) na nośnik optyczny. Ponadto aplikacja potrafi wypalić a także zapisać obraz płyty w formacie ISO. Wewnętrzny moduł do przechwytywania ścieżek audio z płyt muzycznych automatycznie konwertuje je do formatu MP3 i zapisuje je na dysku twardy.

Liczba pobrań: 651
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Koyote Soft
Rozmiar: 4.8 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

W pełni funkcjonalny program do nagrywania płyt CD oraz DVD. Dzięki niemu możez nagrać dane z dysku oraz pliki muzyczne (WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC, M4A) na nośnik optyczny. Ponadto aplikacja potrafi wypalić a także zapisać obraz płyty w formacie ISO. Wewnętrzny moduł do przechwytywania ścieżek audio z płyt muzycznych automatycznie konwertuje je do formatu MP3 i zapisuje je na dysku twardy. Do tego, aby program mógł dołączyć informacje o albumie należy zainstalować komponent ODBC).

Narzędzie obsługuje krążki typu: DL DVD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.