Foto123 2.10 pl

Zachowaj swoje najcenniejsze wspomnienia i dziel się nimi z bliskimi! Nasze fotoksiążki i inne produkty fotograficzne pozwalają utrwalić je na lata w bardzo nowoczesnej formie.

Liczba pobrań: 822
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ITC Systems
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zachowaj swoje najcenniejsze wspomnienia i dziel się nimi z bliskimi! Nasze fotoksiążki i inne produkty fotograficzne pozwalają utrwalić je na lata w bardzo nowoczesnej formie. Fotoksiążki stają się coraz bardziej popularnym sposobem utrwalenia wspomnień zapisanych za pomocą aparatu cyfrowego - tym samym są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zdjęć. Specjalny bezpłatny program umożliwia szybkie i łatwe zaprojektowanie fotoksiążki oraz złożenie zamówienia na album w twardej oprawie nie różniący się niczym od wydrukowanej w drukarni książki.

Spersonalizowana okładka, własne podpisy, szablony oraz tematyczne tła sprawiają, że niezapomniane chwile życia (śluby, wakacje, dorastanie dziecka, szkolne lub firmowe imprezy) pozostaną wspaniałą pamiątką na wiele, wiele lat. Wystarczy aparat cyfrowy oraz program Foto123, aby mieć wspaniałą pamiątkę dla siebie lub najbliższych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.