Food Additives 1.0.0.97

Sprawdź czy jedzenie, które kupujesz w sklepie nie zawiera dodatków niebezpiecznych dla Twojego zdrowia! Darmowa aplikacja, która rozszyfruje tajemnicze symbole na opakowaniach E325, E133…

Liczba pobrań: 447
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
BySoft
Rozmiar: 162 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sprawdź czy jedzenie, które kupujesz w sklepie nie zawiera dodatków niebezpiecznych dla Twojego zdrowia! Darmowa aplikacja, która rozszyfruje tajemnicze symbole na opakowaniach E325, E133...

Czy zastanawiałeś się kiedyś co tak naprawdę oznaczają numery, dziwne symbole na opakowaniu batonika czekoladowego? Program zawiera listę tych 'dziwnych' dodatków. Można je wyszukiwać po symbolach zaczynających się na "E-xx" lub po nazwie zawartości.

Program jest znakomitym narzędziem dla wszystkich ludzi, którzy muszą szczególnie uważać na swoją dietę - dzieci, astmatyków, wegetarian, ludzi starszych, itp. Oprócz tego pokazuje ostrzeżenia, ryzyko związane ze spożywaniem danego dodatku oraz czy jest on pochodzenia zwierzęcego.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.