FolderScavenger 1.0.0

Wtyczka do Windows Explorera, która pomoże wydrukować listę folderów, skopiować ją do schowka i wykorzystać dane w innej aplikacji, wkleić informacje do Excela, Worda i dowolnie je przetwarzać, katalogować pliki muzyczne w folderach, zbierać nazwy obrazków z aparatów cyfrowych lub zapisać listę w pliku.

Liczba pobrań: 493
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Bytesmith
Rozmiar: 1.08 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wtyczka do Windows Explorera, która pomoże wydrukować listę folderów, skopiować ją do schowka i wykorzystać dane w innej aplikacji, wkleić informacje do Excela, Worda i dowolnie je przetwarzać, katalogować pliki muzyczne w folderach, zbierać nazwy obrazków z aparatów cyfrowych, zapisać listę w pliku.

Porgram integruje się z systemem, dzięki czemu można uruchomić wyświetlanie listy katalogów i plików z poziomu menu kontekstowego. Gotowe zestawienie można od razu wydrukować lub nieco je zmienić za pomocą filtrów, wybrać formatowanie, stworzyć plik MySql i wiele innych.

Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach: podstawowej (darmowa) i profesjonalnej (płatna). Rozbudowane wydanie programu pozwala na korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji takich jak:

- wywoływanie programów z listy;

- pobieranie informacji o tytule, autorze, albumie z tagów w plikach MP3;

- zapisywanie konfiguracji użytkownika;

- szybkie drukowanie z poziomu menu kontekstowego;

- generowanie plików html lub xml.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.