FolderInfo 2.20

Program ma za zadanie pomagać użytkownikowi komputera w utrzymaniu porządku na dyskach twardych. Zbiera informacje na temat objętości poszczególnych folderów i plików, a następnie przedstawia je w formie eleganckich raportów w formacie zwykłego tekstu, HTML lub XML.

Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Gemmico
Rozmiar: 659 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program ma za zadanie pomagać użytkownikowi komputera w utrzymaniu porządku na dyskach twardych. Zbiera informacje na temat objętości poszczególnych folderów i plików, a następnie przedstawia je w formie eleganckich raportów w formacie zwykłego tekstu, HTML lub XML. Dla intensywnie korzystających z danych przydatną opcją okaże się lista wszystkich plików, folderów wraz z ich atrybutami, czasem itp. Można oczywiście dosyć swobodnie je przestawiać i archiwizować.

Jeżeli twój dysk zaczyna pękać w szwach, sprawdź, czy w jego zakamarkach nie kryją się jakieś ukryte pliki wideo, o których dawno zapomniałeś. Takie rzeczy najlepiej jest namierzać za pomocą narzędzi do sprawdzania objętości folderów, ilości umieszcznonych w nich plików, itd.

Wersja 45-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.