FlaMaster 0.2.01

Program jest unikatową aplikacją pozwalającą w krótkim czasie i bez znajomości języków programowania stworzyć profesjonalną stronę WWW, prezentację na CD-ROM albo inne

aplikacje w technologii Flash Macromedia.

Liczba pobrań: 462
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Mi-Studio s.c.
Rozmiar: 1.87 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program jest unikatową aplikacją pozwalającą w krótkim czasie i bez znajomości języków programowania stworzyć profesjonalną stronę WWW, prezentację na CD-ROM albo inne aplikacje w technologii Flash Macromedia.

Program posiada ponad 240 wbudowanych zaawansowanych funkcji i efektów, w tym niespotykane funkcje audio, własną wyszukiwarkę kontekstową i bazodanową, technologię drag-and-drop lokowania elementów na stronie, edytor HTML WYSIWYG, wbudowany formatowany panel audio z listą odtwarzania, a także galerie formatowane i slidery.

Ponadto cechuje go łatwość tworzenia zaawansowanych struktur dokumentu, pełna komunikacja z Flash, PHP, ASP i bazami danych, implementacja dokumentów MS Office i wszystkich dokumentów akceptowalnych przez MS Internet Explorer

FM ma własny język programowania - pozwalający uzyskać praktycznie nieograniczoną liczbę kombinacji zdarzeń i efektów na stronie oraz możliwość kreowania i zapisu własnych komponentów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.