Firma ++ (FPP) 2.70

Program wyposażony jest w typowe i zaawansowane mechanizmy wprowadzania towaru do magazynu, rozchodowania na podstawie dokumentów sprzedaży, dokumentów WZ – wydanie zewnętrzne oraz transakcji wewnętrznych (RW- rozchód wewnętrzny, MM - przesuniecie międzymagazynowe).

Liczba pobrań: 10351
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
CDN
Rozmiar: 4.97 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

To popularne i sprawdzone rozwiązanie, stosowane w firmach o profilu handlowym, usługowym i produkcyjnym. Program wyposażony jest w typowe i zaawansowane mechanizmy wprowadzania towaru do magazynu, rozchodowania na podstawie dokumentów sprzedaży, dokumentów WZ – wydanie zewnętrzne oraz transakcji wewnętrznych (RW- rozchód wewnętrzny, MM - przesuniecie międzymagazynowe).

Praca handlowca jest wspomagana przez szereg przydatnych funkcji; zamówienia u dostawców, rezerwacje towarów dla odbiorców, rejestracja wpłaconych zaliczek itp. Dzięki elastycznemu systemowi rabatowemu, warunki sprzedaży dla klientów mogą być ustalone indywidualnie. Firma++ jest przeznaczona do komputerowej obsługi i rejestracji przepływu towarów i materiałów w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.