FireSport 6.0

FireSport to kompleksowym program do zarządzania wypożyczalnią sprzętu sportowego. Mamy tu wszelkie niezbędne narzędzia do prowadzenia tego typu działalności.

Liczba pobrań: 1053
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
FireSoft.pl
Rozmiar: 57.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FireSport to kompleksowym program do zarządzania wypożyczalnią sprzętu sportowego. Mamy tu wszelkie niezbędne narzędzia do prowadzenia tego typu działalności, czyli wygodny interfejs graficzny, automatyczny system kontroli czasu (wraz z ustawieniem czasu korzystania z danego sprzętu) i naliczania opłat, opcje przypisywania indywidualnych cenników, a także system kont klienckich. FireSport to także całkowita ewidencja usług i sprzedaży powiązanych z wypożyczalnią, wraz ze wsparciem dla czytników kodów kreskowych i czytnikami dokumentów.

To główne zalety tej aplikacji. O pozostałych można przekonać się dzięki wersji trial programu FireSport. Aby ją pobrać, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.