Firesnow 7.0

FireSnow jest specjalistyczną aplikacją, przeznaczoną dla wypożyczalni narciarskich. Zastosowane to moduły obejmują wszystkie aspekty pracy i prowadzenia tego typu punktu.

Liczba pobrań: 884
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
FireSoft.pl
Rozmiar: 62.91 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FireSnow jest specjalistyczną aplikacją, przeznaczoną dla wypożyczalni narciarskich. Zastosowane to moduły obejmują wszystkie aspekty pracy i prowadzenia tego typu punktu. Otrzymujemy pełną ewidencję wypożyczeń wraz z naliczaniem opłat, funkcję ustawiania czasu wypożyczenia, wygodną segregację sprzętu i klientów, a także statystyki. FireSnow umożliwia również tworzenie kont klienckich i pobieranie opłat bezpośrednio z konta, co przydaje się szczególnie podczas rezerwacji.

To jeszcze nie wszystkie zalety FireSnow, ale można się przekonać o funkcjonalności aplikacji w zarządzaniu firmą dzięki wersji testowej. Aby pobrać wydanie trial aplikacji FireSnow, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Stabilne wersje Firesnow

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.