Fireshot 0.78

Fireshot to jeden z tych dodatków do Firefoksa, po uruchomieniu którego wielu użytkowników zastanowi się, jak korzystało z przeglądarki bez niego. Pozwala błyskawicznie wykonywać graficzne zrzuty przeglądanych stron internetowych bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Zawiera także proste narzędzia edycyjne - pozwala błyskawicznie nanieść notatki na wykonany zrzut ekranu, umieścić na nim dodatkowe oznaczenia i grafiki czy szybko wyciąć lub kolorować fragment obrazka.

Liczba pobrań: 428
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
susbox
Rozmiar: 1.34 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fireshot to jeden z tych dodatków do przegladarki Firefox, po uruchomieniu którego wielu użytkowników zastanowi się, jak korzystałoz Internetu bez niego. Pozwala błyskawicznie wykonywać graficzne zrzuty przeglądanych stron internetowych bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Zawiera także proste narzędzia edycyjne - pozwala błyskawicznie nanieść notatki na wykonany zrzut ekranu, umieścić na nim dodatkowe oznaczenia i grafiki czy szybko wyciąć lub kolorować fragment obrazka.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.