Finka-KPR 1.0

Wygodne i nowoczesne narzędzie do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz do rozliczania ryczałtu w firmach o dowolnym profilu działalności.

Liczba pobrań: 882
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
TIK-SOFT SP. Z O.O.
Rozmiar: 54.83 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Finka-KPR to wygodne i nowoczesne narzędzie do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz do rozliczania ryczałtu w firmach o dowolnym profilu działalności. W programie można prowadzić wiele jednostek, których sposób rozliczania należy określić na etapie zakładania nowej firmy. Dodatkowo, w każdym oferowanym pakiecie, jest możliwość wystawiania faktur VAT. W dowolnym momencie pracy program można rozbudować o kolejne stanowiska komputerowe lub o wielofirmowość.

Program podzielony jest na zróżnicowane funkcjonalnie pakiety:

Finka-RYCZAŁT: rozliczanie ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, wystawianie dokumentów handlowych w PLN, ewidencja VAT wraz z deklaracją VAT-7/7K.

Finka-KPR START: możliwości pakietu RYCZAŁT oraz prowadzenie księgi przychodów i rozchodów wraz z zaliczkami na PDOF (PIT-5/5L), zestawienie zapisów KPR według wybranych rodzajów przychodów i kosztów.

Finka-KPR STANDARD: możliwości pakietu START oraz wystawianie dokumentów unijnych w PLN, cenniki dewizowe z przeliczaniem na PLN, deklaracja VAT-UE, transakcje wspólnotowe.

Finka-KPR PRO: możliwości pakietu STANDARD oraz wystawianie faktur VAT w dewizach, fakturowanie VAT marża, generowanie monitów i not odsetkowych oraz dodatkowe zestawienia

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.