Ferro Cyfrowy Magnetowid 1.63

Podstawową funkcją programu jest przechwytywanie obrazu telewizyjnego do formatu AVI oraz odtwarzanie plików audio-wideo. Obsługuje DirectX i współpracuje z większością popularnych kart telewizyjnych, kart wideo i kamer USB

Liczba pobrań: 785
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
FERRO Software
Rozmiar: 1.13 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Podstawową funkcją programu jest przechwytywanie obrazu telewizyjnego do formatu AVI (z kompresją DivX i MPEG4) oraz odtwarzanie plików audio-wideo. Program oferuje możliwości zarówno klasycznego magnetowidu, np. programator pozwalający określić czas nagrywania, jak i wiele funkcji wynikających ze specyfiki komputera. Wśród najważniejszych są: automatyczne ładowanie napisów z pliku, płynne skalowanie (zoom), playlista oraz ustawianie parametrów przechwytywania obrazu. Obsługuje DirectX. Współpracuje z większością popularnych kart telewizyjnych, kart wideo i kamer USB. Program umożliwia również nagrywanie audycji radiowych z kompresją MP3, posiada programator współpracujący z Programem Telewizyjnym, zapamiętuje wszystkie ustawienia nagrywania, odtwarza pliki audio i wideo wraz z napisami (ma wbudowany edytor i moduł korekcji napisów).

W najnowszej wersji dodano obsługę kart i kamer USB posiadających tylko jedno złącze przechwytywania, pojawiła się możliwość zmiany poziomu dźwięku w trybie nagrywania oraz został wyeliminowany efekt trzasku podczas przełączania kanałów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.