Ferro CCTV 2.3.3

Program Ferro CCTV 2 umożliwia stworzenie systemu monitoringu wideo, który pozwoli zabezpieczyć mieszkanie, sklep, biuro lub samochód pozostawiony na parkingu. Pozwala oglądać obraz z dziewięciu kamer i odsłuchiwać dźwięk z dziewięciu mikrofonów.

Liczba pobrań: 1783
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
FERRO Software
Rozmiar: 4.59 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Ferro CCTV 2 umożliwia stworzenie systemu monitoringu wideo, który pozwoli zabezpieczyć mieszkanie, sklep, biuro lub samochód pozostawiony na parkingu. Pozwala oglądać obraz z dziewięciu kamer i odsłuchiwać dźwięk z dziewięciu mikrofonów. Ferro CCTV jest wyposażony w detektor ruchu i detektor dźwięku, które włączają nagrywanie tylko wtedy, gdy obiekt znajdujący się w kadrze kamery porusza się lub gdy w pobliżu mikrofonu słychać rozmowę.

Dostęp do programu można zabezpieczyć za pomocą hasła lub poprzez ukrycie jego okna głównego. Ukryty program działa "w tle", ale jest niewidoczny dla innych użytkowników komputera.

Jako źródło sygnału można stosować popularne kamery internetowe podłączane do komputera poprzez port USB, kamery IP wpinane do sieci LAN (kamery sieciowe), bezprzewodowe kamery IP korzystające z sieci WiFi, wielokanałowe karty DVR lub karty telewizyjne.

Wersja testowa zamyka się po godzinie pracy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.