Fenix 1.0 pl

Program pozwala na szybkie utworzenie do 30 przycisków stanowiących skróty do folderów, programów, dokumentów lub stron internetowych. Oznacza je kolorem czcionki: foldery na czarno, programy na czerwono, dokumenty na zielono a strony internetowe na niebiesko.

Liczba pobrań: 881
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
www.gazetaautorow.com.pl
Rozmiar: 893 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program pozwala na szybkie utworzenie do 30 przycisków stanowiących skróty do folderów, programów, dokumentów lub stron internetowych. Oznacza je kolorem czcionki: foldery na czarno, programy na czerwono, dokumenty na zielono a strony internetowe na niebiesko. Górne (mniejsze przyciski) pozwalają uruchomić Internet Explorer, Outlook Express, przejść do okna pozwalającego zdefiniować przyciski [Edycja skrótów], mamy tam również kilka przycisków otwierających okna napędów, katalog stron internetowych, centrum wysyłania SMS-ów, tapety na monitor i najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową - Google. Jeden z przycisków pozwala uruchomić podręczny kalendarz pozwalający na tworzenie i przeglądanie własnego terminarza.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.