F10 Launch Studio 1.5

Aplikacja, która pomaga w efektywny sposób zarządzać programami i dokumentami oraz je uruchamiać. Poprzez jedno kliknięcie mamy dostęp do rozwijanego na cały ekran panelu ze wszelkimi zainstalowanymi aplikacjami, które możemy posegregować według ich kategorii.

Liczba pobrań: 586
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Chronos
Rozmiar: 3.22 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja, która pomaga w efektywny sposób zarządzać programami i dokumentami oraz je uruchamiać. Poprzez jedno kliknięcie mamy dostęp do rozwijanego na cały ekran panelu ze wszelkimi zainstalowanymi aplikacjami, które możemy posegregować według ich kategorii. Ikony aplikacji i dokumentów są duże i wyraziste. Panel jest przezroczysty co umożliwia podgląd tego co dzieje się pod spodem. Funkcja Auto-Discovery pozwoli na przeszukanie dysku, dodanie programów do tabeli oraz przyporządkowanie ich do konkretnych kategorii. Moduł Application Switcher pozwala na łatwe przełączanie się pomiędzy aplikacjami.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.