EZ Ringtone 1.3.7

Konwerter plików audio do przygotowywania dzwonków dla telefonów komórkowych. Dzięki niemu możesz przenieść swoją ulubioną muzykę zapisaną w plikach MP3, WAV lub na płytach CD do telefonu, czyli w formacie MMF, AMR, MP3, MIDI, WAV, AAC, 3GP lub MP4.

Liczba pobrań: 728
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Ggrobot Inc
Rozmiar: 1.99 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konwerter plików audio do przygotowywania dzwonków dla telefonów komórkowych. Dzięki niemu możesz przenieść swoją ulubioną muzykę zapisaną w plikach MP3, WAV lub na płytach CD do telefonu, czyli w formacie MMF, AMR, MP3, MIDI, WAV, AAC, 3GP lub MP4. Wbudowany riper płyt CD bez problemu przeniesie całą zawartość krążka na dysk twardy. Dzięki kompresji dźwięku możesz zmniejszyć od 30 do 70% objętość plików, tak aby bez problemu zmieściły się w telefonie.

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala na korzystanie z tego narzędzia nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. W czasie konwersji zachowywane są wszystkie metadane zawarte w plikach (ID3) o wykonawcy, albumie lub dacie wydania. Ciekawą opcją jest konwersja wsadowa, pozwalająca konwertować jednocześnie wiele plików, co znacznie oszczędza czas.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.