Ewidencja 2007 1.0.0.17 pl

Program Ewidencja 2007 przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji przedmiotów i urządzeń stanowiących wyposażenie pracowników. System przechowuje dane o przedmiotach i notuje wszelkie zmiany tych danych na przestrzeni czasu w postaci historii przedmiotu.

Liczba pobrań: 551
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
IMPACT Kraśnik
Rozmiar: 4.05 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Ewidencja 2007 przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji przedmiotów i urządzeń stanowiących wyposażenie pracowników. System przechowuje dane o przedmiotach i notuje wszelkie zmiany tych danych na przestrzeni czasu w postaci historii przedmiotu. Każda pozycja w ewidencji może być szczegółowo opisana poprzez następujące segmenty: nazwa, numer seryjny, cena zakupu, dostawca, numer faktury, itd. (szczegóły w instrukcji użytkownika). Rozbudowane słowniki pozwalają na szczegółowe opisanie lokalizacji przedmiotu czy pracownika, któremu przypisujemy przedmiot itd. Przed instalacją oprogramowania należy pobrać i zainstalować darmowy serwer "Mysql" oraz "mysql-connector-odbc" ze strony www.mysql.org z działu download. Następnie należy przejść do instalcji oprogramowania. Podczas pierwszego uruchomienia program poprosi o skonfigurowanie adresu serwera (localhost - jeżeli serwer Mysql jest zainstalowany lokalnie, lub adres IP do pracy w sieci komputerowej). Używając hasła roota podanego podczas instalacji serwera należy utworzyć bazę programu (szczegóły w instrukcji użytkownika). W systemach Windows XP z włączoną zaporą systemu należy otworzyć port 3306.

Wersja freeware (również do celów komercyjnych)

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.