eDonkey 2000 1.0.3 Test

Testowe wydanie bardzo popularnego klienta wymiany plików w technologii peer-to-peer. W aktualnej wersji aplikacja korzysta zarówno z sieci eDonkey, z nowocześniejszej, zdecentralizowanej sieci Overnet. Dodatkowo instalowana jest wtyczka Bit Torrent. Program ceniony jest przez użytkowników głównie za stabilność i szybkość działania. Aplikacja posiada funkcję wznowienia pobierania, a pojedynczy plik może pobierać z kilku lokacji, co wydajnie skraca cały proces.

Liczba pobrań: 405
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
MetaMachine
Rozmiar: 3.27 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Testowe wydanie bardzo popularnego klienta wymiany plików w technologii peer-to-peer. W aktualnej wersji aplikacja korzysta zarówno z sieci eDonkey, z nowocześniejszej, zdecentralizowanej sieci Overnet. Dodatkowo instalowana jest wtyczka Bit Torrent. Program ceniony jest przez użytkowników głównie za stabilność i szybkość działania. Aplikacja posiada funkcję wznowienia pobierania, a pojedynczy plik może pobierać z kilku lokacji, co wydajnie skraca cały proces. Program oferuje również funkcję chatu, ma możliwość zmiany wyglądu interfejsu (obsługa skórek) oraz podaje szczegółowe statystyki dotyczące wyszukiwania i pobierania plików (łącznie z wykresami). W czasie instalacji wymagany jest dostęp do Internetu. Program posiada mechanizm wykrywania 'fałszywych' plików (ostrzega, że plik jest 'podejrzany' i sugeruje, by go nie pobierać) oraz system 'Horde Anti-leeching System' - w tym trybie podczas pobierania pliku program wyszukuje innych użytkowników, którzy kopiują ten sam plik i pobiera go 'wspólnie' - powoduje to znaczne przyspieszenie pobierania.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.