easyCALL

Aplikacja stworzona przez serwis easyCALL.pl, operatora telefonii internetowej, która przeznaczona jest do nawiązywania połączeń głosowych za pośrednictwiem ich sieci.

Liczba pobrań: 1438
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
easyCALL.pl
Rozmiar: 1.23 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja stworzona przez serwis easyCALL.pl, operatora telefonii internetowej, która przeznaczona jest do nawiązywania połączeń głosowych za pośrednictwiem ich sieci. Jej wyglądowi nie można nic zarzucić - interfejs jest prosty w obsłudze i intuicyjny, jednak tak samo jak w przypadku innych aplikacji tworzonych przez operatorów telefonii internetowej w Polsce rozczarowuje brak dodatkowej funkcjonalności. Za pomocą aplikacji easyCALL użytkownik nie nawiąże połączenia wideo czy rozmowy konferencyjnej, a do jego dyspozycji nie ma nawet książki telefonicznej czy prostego zawieszania rozmowy. Opcji konfiguracyjnych też jak na lekarstwo - są one większe, niż w przypadku operatora HaloŚwiat, jednak ograniczenie się do zapisania nazwy użytkownika, hasła, szybkości połączenia oraz kilku mało znaczących funkcji daje wiele do życzenia.

Stabilne wersje easyCALL

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.