Easy Uninstaller 6.1.0

Specjalny asystent, który zarządza instalowaniem programów w systemie Windows. W przypadku problemów z ich usunięciem Easy Uninstaller pomoże w oczyszczeniu. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi graficznemu użytkownik nie musi posiadać zaawansowanej wiedzy w obsłudze systemu.

Liczba pobrań: 712
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Topdownloads Networks
Rozmiar: 4.63 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Specjalny asystent, który zarządza instalowaniem programów w systemie Windows. W przypadku problemów z ich usunięciem Easy Uninstaller pomoże w oczyszczeniu. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi graficznemu użytkownik nie musi posiadać zaawansowanej wiedzy w obsłudze systemu. Często instalatory programów pozostawiają na dysku szczątkowe pliki konfiguracyjne oraz informacje w rejestrze.

W przypadku korzystania z prezentowanego narzędzia wszystkie wpisy są usuwane. Program oczywiście tworzy kopię zapasową plików rejestru i można je odzyskać w przypadku problemów ze stabilnością lub działaniem komputera. Co więcej, zaawansowaniu użytkownicy mogą samodzielnie dodawać i usuwać takie wpisy. Generowany raport na temat posiadanych programów ułatwia również poszukiwanie dodatków reklamowych i szkodliwych robaków.

Wersja 15-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.