Duży Lotek REM 1.00

Dedykowany dla każdego sympatyka gry w Dużego Lotka. W bazie danych aplikacji znalazły się wszystkie wyniki losowań od samego początku gry (t.j. od 27.01.1957). Użytkownik może przeglądać wystąpienia par, trójek, czwórek, piątek i szóstek oraz korzystać z kilkunastu rodzajów automatycznych typowań prawdopodobnych liczb.

Liczba pobrań: 688
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
REMIDA
Rozmiar: 1.21 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dedykowany dla każdego sympatyka gry w Dużego Lotka. Aplikacja zawiera bazy danych losowań (od samego początku gry, t.j od 27.01.1957), w której można pokazać wystąpienia par, trójek, czwórek 1, czwórek 2 (dla wolniejszych komputerów), piątek i szóstek. Można korzystać z kilkunastu rodzajów automatycznych typowań prawdopodobnych liczb, w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry. Każde z nich może współdziałać z funkcją "Dodaj/odrzuć liczby" z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów). Program posiada 2 typy skreślania pojedynczych zakładów i 7 typów skreślania wielu zakładów, od 2 do 10 skreśleń w zakładzie i typowanie/skreślanie 20-stek (od 1 zakładu do 60 000) z wybranych lub wszystkich liczb gry, w tym skreślanie zakładów według systemów i skreślanie z liczbami stałymi i preferencyjnymi. Program posiada wiele analiz i statystyk , począwszy od przeglądania skreślonego zakładu w układzie kuponu z wylosowanymi liczbami i trafieniami do bardziej złożonych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.