DropJPG 2.4

Prosty w obsłudze konwerter plików graficznych wykorzystujący metodę "przeciągnij i upuść". W ten sposób możemy dokonać konwersji pojedynczego pliku lub folderu w którym znajdują się pliki z obrazkami. Wystarczy tylko przeciągnąć ikonę pliku lub katalogu na docka w którym znajduje się program

Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
kainjow.com
Rozmiar: 89 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Prosty w obsłudze konwerter plików graficznych wykorzystujący metodę "przeciągnij i upuść". W ten sposób możemy dokonać konwersji pojedynczego pliku lub folderu w którym znajdują się pliki z obrazkami. Wystarczy tylko przeciągnąć ikonę pliku lub katalogu na docka w którym znajduje się program. Program jest kompatybilny z formatami plików graficznych obsługiwanych przez QuickTime. Posiada polską wersję językową.

W najnowszej wersji aplikacja działa na platformie Intel Core Duo oraz dodano opcję zapisującą konwertowany obrazek tworząc nazwę według wzorca „MójPlik1.jpg” w sytuacji gdy istnieje plik o nazwie „MójPlik.jpg"

Stabilne wersje DropJPG

Mac OS:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.