DoubleKiller 1.6.2.82

Narzędzie do usuwania duplikatów plików z dysku twardego. Jego interfejs nie jest kolorowy i nowoczesny, jednak szybkość skanowania wybranych lokalizacji (katalogi, dyski) jest imponująca i rekompensuje brak efektów graficznych.

Liczba pobrań: 685
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Big Bang
Rozmiar: 401 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie do usuwania duplikatów plików z dysku twardego. Jego interfejs nie jest kolorowy i nowoczesny, jednak szybkość skanowania wybranych lokalizacji (katalogi, dyski) jest imponująca i rekompensuje brak efektów graficznych. Bardzo przydatne są również opcje zaznaczania i odznaczania znalezionych "klonów", które dają użytkownikowi możliwość dość precyzyjnego zarządzania usuwaniem. Niedoświadczonym użytkownikom zalecamy przenoszenie znalezionych duplikatów do wybranego folderu, aby uniknąć przypadkowego skasowania istotnych plików. Ponadto dostępne są filtry włączające lub wyłączające poszczególne typy plików (rozszerzenie, atrybuty, rozmiar, etc.).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.