Documeron 2.1

Nie możesz znaleźć dokumentu, nad którym jeszcze niedawno pracowałeś? Najwyższy czas na zatrudnienie pomocnika w postaci aplikacji Documeron.

Liczba pobrań: 757
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Mutex Developments
Rozmiar: 876 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nie możesz znaleźć dokumentu, nad którym jeszcze niedawno pracowałeś? Nie ma go już na liście ostatnio otwieranych plików, nie pamiętasz jego dokładnej nazwy oraz lokalizacji. Najwyższy czas na zatrudnienie pomocnika w postaci aplikacji Documeron. Po uruchomieniu aplikacja monitoruje dokumenty, nad którymi pracujesz i zapisuje je na specjalnej liście posegregowanej na kategorie tematyczne (przykładowo pliki edytora Word, pliki tekstowe, graficzne). Dzięki temu możesz szybko odnaleźć i uruchomić poszukiwany plik. W każdej chwili możesz sięgnąć do archiwum Documerona. Po naciśnięciu ikony programu umieszczonej na pasku systemowym uzyskujesz natychmiastowy dostęp do listy, a menu kontekstowe zapewnia dodatkowe funkcje: uruchamianie dokumentu, panel informacyjny, drukowanie, przenoszenie, kopiowanie, usuwanie).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.